inceleyin Seçenekler
Buda iki çbedel Buda bulunduğunu söyledi; birincisi Arhata; kendi budalığını elde etmiştir ve diğerlerini umursamaz. İkincisi Bodisatva budalığını elde etmiştir ve yoldaki insanlara tüm gücüyle himmet eder. / Buda

Web sitemizi kullanarak sitemizin gizlilik şartlarını ikrar etmiş, mahremiyet şartlarıyla mutabık evetğunuzu bildirme etmiş ve Mahremiyet Politikasının şartları doğrultusunda canipımızı bu detayları kullanma dair yetkilendirmiş bulunuyorsunuz.

YouTube’un yeni tefsir sisteminde en tepede videoyla müntesip yorumlar gösterilecek. Bunlar videonun yapımsıcısından, pop kişilerden olabileceği gibi Google+ çevrelerindeki kişilerin yorumları ve ait tartışmalar da en tepede gösteriliyor.

Az çok geniş bir yelpazede videoteyp klibin taraf aldığı site üzerinde haydi haydi video izlemesi mimarilabilmektedir.

Zorla evlendirilmek üzereyken kolluk dominantıyla kurtulan kızın gözyaşlarının altından dram çıktı

Dünyanın en koskocaman videoteyp paylaşım platformu YouTube, bu sene 15’inci seneninı kutluyor. Video paylaşımları için böyle bir ortam rekiz fikrinin arkasında ise bir şarkıcının başına gelen yıldızı düşük bir fenomen yatıyor.

Telif hakkını elinde bulunduran şirketler eklenen videoları sildirme hakkına sahiplerdir. Bu kazanç film ve müzik videolarında sık pıtrak uygulanmaktadır. Bu engellemelerin çoğu YouTube'un Content İd adındaki otomatik telif hakkı kazançlayıcısı yapar. Uygunsuz içerik

Osman Gazi kimdir? Osman Gazi elbette öldü? Soruları yurttaşlar aracılığıyla kaygı konusu evet. TRT 1 ekranlarında gösterilen Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasının arkası sıra Osman Gazi'nin yazgıı da en kesif mabeyinştırılan kelimelerin başlangıcında belde aldı. İşte Osman Gazi'nin canıyla ilgili tüm bilgiler...

Yaşamımızla alakadar kararlar tuzakırken ve bir âdem olarak nasıl davranmamız gerektiğini anlamaya çkırmızıışırken dile getirilmese de bildiğimiz temelı ahlaki kuralların arkası sıra gideriz. Farklı toplumların izlediği partner aktöresel değerat bulunup bulunmadığı evet da ahlakın bizzat kendisinin niçin var başüstüneğu gizemini korurken, bu konudaki sorulara karşılık Oxford Üniversitesi’nden geldi. Oxford Bilişsel ve Evrimsel Antropoloji Enstitüsü’nden antropologlar, evrensel […]

“Eğer bitmek bilmez bir hevesiniz ve tutkunuz varsa ve çallıkışmayı seviyorsanız, üniversite eğitimi mevsim kaybından farklı bir şey değildir.”

Bu girişimciler sayesinde yaratıcılık ve zirveye çıkma fikirleri sizin bâtıninde bir serlangıç noktası olabilir.Bu muvaffakiyetların sırlarını youtube kurucusu kim öğrenmek sizide bu yolda zirveye taşıyıp düşün sahibi edinmenizi katkısızlayabilir.

Google’ın ilk adı BackRub idi. Fakat esasta bu isimle kurulan ilk şirket, pazarlama dair Google ile aynı kontak alanlarını paylaşmıyordu. Şirket isminin bileğmaslahatmesi, pazarlama kayranında bilirkişi olan hacısı hocası tarafından oylumlu bir lütuf olarak tanılamamlanıyor.

Ertuğrul Gazi'nin dirimının anlatıldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde bir aktarılma kapanıyor. Çok muvaffakiyetlı sezonlara sülale sahipliği fail Diriliş Ertuğrul dizisinde artık Osman Gazi devri başlayacak.

                                                                            

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *