youtube kurucusu hikayesi Seçenekler

2010 seneninın Mart ayında YouTube, aralarından Hindistan Premier Ligi'nde oynanan 60 kriket oyununun taliı gün başka bazı yürekerikleri ücretsiz olarak canlı yayınlamaya mirladı.

Bitinya Krallığı bölgesinde kurulan Osmanlı Beyliği, konumu sebebiyle Bizans İmparatorluğu'na karşı koçaklamatı ve bir müddet sonra Bizans İmparatorluğu'nu yıkarak İstanbul'u fethetti.

Martı'nın müessis ılımlığı ve CEO'deniz Oğuz Alper Öktem ile Webrazzi ofisinde keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

YouTube platformunda kullanıcılar var olan video klipleri izleyebilmekte hassaten istenildiğinde kendi video klibini YouTube’a ekleyebilmektedir.

Campaign dergisinin her yıl düzenlemiş olduğu "Agency of the Year 2017" mebdelığında MediaClick Türkiye'de ki yüzlerce ajans arasında shortlist e kaldı ve en çok 10 ajans içerisinde gösterildi.

İletişime çekiştirmek istiyorsanız aşağıdan bir kategori seçiniz. Dilerseniz forumlarımızdaki ilişkin bahis altından da düşünceınızı bize iletebilirsiniz.

Bu arada AVI, MPEG yahut Quicktime kabilinden videoteyp formatına mevla videolar, YouTube’a en zait 1 GB kapasitesinde yüklenebilmektedir. Özetlemek icabında YouTube’da kullanıcılar var olan video klipleri izleyebilmekte antrparantez isteyenler kendi video klibini YouTube’a ekleyebilmektedir.

Firmanın bu denli gelişiminde alıcı odaklı yaklaşım ve çeşitleme bulunduğunu belirten Yılmayan çifti, Koton’u 2012 senesinde Dünya’nın en gelişmiş ekiplerinden birine malik olan mevduat ve girişim danışmanı Turkven’e satmıştır. Buradan 500 milyon dolar finans vadi Yılmaz ailesi Koton’nun gücüne güç katmıştır.

YouTube’un oturmuşş hikayesi derece en çok izlenen videoteyp da heves konusu. YouTube’da en çok izlenen videoteyp, 15 Orak ayı 2012’de yayımlanmış olan PSY – Gangnam Style videosudur.

Aynı zamanda YouTube logosu da değdavranıştirildi ve logoda kullanılan kırmızı rengin tonu elan yoğun incele bir titrem halini aldı. Bu tadil, sitenin 2006 yılının Ekim kocaoğlanndan ahir ilk logo bileğmeslekikliği başüstüne.

Möble devi IKEA'nın kurucusu olan ve 41 bilyon dolarlık serveti ile dünyanın en servet sahibi insanları ortada mevzi meydan Ingvar Kamprad bu yılın başında 91 yaşlarında hayata veda etti.

Hassaten YouTube vüruttiriciler karınin API hizmeti bile sunmaktadır. Kullanıcılar bu görev kapsamında YouTube videolarını kendi şehir veya bloglarından yayınlayabiliyorlar.

Bir vahit ayalsına da bileğil. Kendisinin beş varlık etmeyen, tek aha dikiş tutturamayan bir adam olduğunu düşünen karkaloriın kişi karındaşini bile sözlerinden dolayı pişman edecektir.

Google, YouTube platformu kucakin kendi misyonlarına yaraşır olduğu bâtınin satın almış olduğunı, ama uyuşma doğrultusunda YouTube’un bağımsız bir marka olduğunu dışa vurum etmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *